רישום רופא
כניסה
1-700-70-23-44

מאמרים

צילום שיניים לנשים בהריון

שנים רבות רווחה הדעה לפיה צילומי שיניים לנשים בהריון יכולים לפגוע בעובר. הקרינה ממכשירי הצילום, הרגישות בשליש הראשון של ההריון ועוד דברים רבים אחרים הביאו למסקנה כי צילום שיניים לא מתאים בזמן הריון. וזו מסקנה מוטעית. מכוני צילום, כמו CT-Dent, כוללים מכשירים מתקדמים ומשוכללים, הבטוחים גם לעובר וגם לאמו
למאמר מלא...

צילום CT לפני השתלת שיניים

השתלות שיניים הם מהפעולות המורכבות ביותר בתחום רפואת השיניים. כיום, צילום CT לפני השתלה הוא המומלץ ביותר, כדי להגיע לדיוק המרבי במהלך הטיפול. מכון CT-Dent, המתמחה בצילומי שיניים באיכות גבוהה, מציע לכם צילומים לקראת השתלת שיניים או כל טיפול אחר באמצעות מכשירים איכותיים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר.
למאמר מלא...

שתלים דנטלים ואחוזי הצלחה בעת השתלתם

שתלים דנטלים הם כיום הפיתרון הנפוץ לבעיה של מחסור בשיניים, אם מדובר בשן אחת או בסדרת שיניים ואפילו במקרה בו באחת הלסתות אין כלל שיניים. השתלות שיניים הפכו עם השנים לטיפול בטוח וקל יחסית, שאחוזי ההצלחה שלו גבוהים מאוד.
למאמר מלא...

צילום שיניים פנורמי דיגיטלי

כולנו יודעים מהו צילום פנורמי. זהו הצילום שמאפשר לתת תמונה רחבה מאוד, בעזרת איחוד בין כמה תמונות רגילות. השיטה הנפוצה ביותר של צילומי שיניים היא הטכניקה הפנורמית, שמעניקה לרופא השיניים את התמונה הטובה ביותר של כל חלקי הפה. מכוני CT-dent כוללים מכשירים משוכללים לצילום פנורמי דיגיטלי, באיכות הגבוהה ביותר
למאמר מלא...

מהו צילום סטטוס?

מכוני צילום כדוגמת רשת CT-Dent מציעים כיום שורה ארוכה של צילומי שיניים, שלא את כולם אנחנו מכירים. רופאי השיניים משתפים אותנו לעיתים במושגי הצילום של העולם הדנטלי, בלי שנדע באמת מה הם אומרים. צילום סטטוס הוא אחד מאלו שמתבצעים לא מעט, אך המטופל הממוצע לא יידע בדרך כלל מה הוא כולל.
למאמר מלא...
התקשר עכשיו לטל: 1-700-70-23-44